עברית | English

Spada היא השילוב של להט ומקצוענות
היא מציעה את המוצרים המעולים ביותר לבית ולחדר האמבט לאלו שבוחרים לשים דגש על איכות חייהם כגורם החשוב ביותר בכל הנוגע לטקסי רחצה מפנקים, לחיים הטובים בתוך הבית ומחוצה לו: חדרי אמבט ואביזרים מהמעצבים הנודעים ביותר בעולם, שטיחים, ריהוט, טפטים, אריגים לעיצוב פנים, רצפות, קמינים, יחד עם שורה ארוכה של מוצרים משלימים, איכותיים וייחודיים, שנבחרו בקפידה על ידי יעל ספדה על מנת ליצור תרבות חיים.
ב-Spada אנו רואים את כל סביבת הבית, כל פינה, בפנים ובחוץ, כישות אחת המחייבת חקירה והבנה. מקום שבו מתנהל שיח בין החושים, הטבע המים, האינטימיות והמסתורין.
מקורות ההשראה שלנו מושפעים מכל הסובב אותנו, נוגע בנו, מציף אותנו בתחושות, מרחיב את השקפתנו, מפתיע אותנו, מטביע בנו את חותמו. טבע, אמנות, מגע וקשב, כולם חלק מן החומרים שמהם הוטבע המונח "סגנון חיים".

Spada נכסים  הינה חטיבה הנשענת על הפלטפורמה הקיימת, רבת השנים, של המותג Spada  שבמהלך ה-15 שנים האחרונות היה לחוד החנית ולמוביל בתחומו בכל הקשור ליוקרה, טעם משובח, מקוריות, חדשנות, מקצועיות, הבנת עולם העיצוב, איכות ובעיקר שרות בסטנדרטים שלא תמיד נהוגים במחוזותינו..
כעת, עם הרבה ניסיון, קשרים והבנה של עולם המגורים ובעיקר הצרכים של לקוחות, החליט משה להרים את הכפפה ולהכניס לעולם הנכסים נופך שונה, חדשני, המקדים את זמנו, בדיוק כפי שנעשה מן הרגע הראשון בספדה.
השפה נשארת אותה שפה, שפה של תשוקה אמיתית לעשייה, תבולה בהרבה מאוד רגישות לצרכי לקוחותינו, בהגינות ויושרה בלתי מתפשרים.